Ivana Jirešová: Riskuje své zdraví!

Zbytečně si zahrává

V soutěži Tvoje tvář má známý hlas se ze sebe snaží vydat všechno.

Herečce IVANĚ JIREŠOVÉ (39), jedné z hvězd seriálu Ordinace v růžové zahradě, se v posledních letech daří nejen v herectví, ale donedávna pravidelně překvapovala i svým zpěvem v pořadu Tvoje tvář má známý hlas. Jenže právě náročné zkoušky na tato vystoupení dávaly Ivaně pěkně zabrat. Když se k tomu navíc přidají její stravovací návyky, je na problém rázem zaděláno.

Herečka byla už několikrát podezírána z anorexie kvůli své přílišné hubenosti. Ona sama to ale vždy popřela. Za její super štíhlou postavu prý může fakt, že ze svého jídelníčku vyřadila maso. „Od prosince dělám takový experiment a zjistila jsem, že maso nepotřebuju,“ svěřila se Jirešová. Jak ale sama přiznala, kvůli nabitému pracovnímu programu se často ani nestíhá najíst.

Zřejmě si neuvědomuje, že bezmasá strava, hladovění a fyzicky vyčerpávající vystoupení, zkoušky i zájezdy, by jí mohly přivodit nemalé zdravotní problémy.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...