Ivana Jirešová: Rozchod s přítelem kvůli dceři

Na lásku jí nezbýval čas

Jen aby za pár let, až dcera dospěje a vyletí z hnízda, nebylo už na lásku pozdě.

A je to venku! Herečka IVANA JIREŠOVÁ (39) je opět bez partnera! Rozchod s posledním přítelem ŠTĚPÁNEM sice několik měsíců tajila, ale nedávno jej oficiálně potvrdila. Důvodem krachu vztahu byla podle jejích vlastních slov nejen její dcerka SOFIE (12), ale i extrémně velké pracovní tempo.

Hvězda seriálu Ordinace totiž v té době účinkovala i v pořadu Tvoje tvář má známý hlas a mimoto jezdila na zájezdy s Divadlem Kalich. „Bylo to opravdu vysilující. V jeden moment jsem dospěla do bodu, kdy jsem stála před rozhodnutím, jak rozdělit volný čas. Jestli ho věnovat dceři Sofince, nebo příteli,“ svěřila se Jirešová.

Stejně jako u většiny matek, i u herečky je vždy na prvním místě dcera, rozhodnutí proto bylo jasné. Vale dala příteli. „Dcera je ve věku, kdy potřebuje mou plnou pozornost. Bylo by nefér dělit ji mezi někoho dalšího, když už tak je to s časem bídné,“ myslí si Ivana, která prý bývalému příteli přeje, aby si našel někoho, kdo na něj bude mít více času.

Také vás může zajímat ...

Na otázku, zda ji přece jen nemrzí, že je opět sama, Ivana kroutí hlavou.

„Beru to tak, že nyní jsem svázaná se svou prací, kterou miluji,“ řekla.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...