Ivana Jirešová: Rozchod s přítelem kvůli dceři

Na lásku jí nezbýval čas

Jen aby za pár let, až dcera dospěje a vyletí z hnízda, nebylo už na lásku pozdě.

A je to venku! Herečka IVANA JIREŠOVÁ (39) je opět bez partnera! Rozchod s posledním přítelem ŠTĚPÁNEM sice několik měsíců tajila, ale nedávno jej oficiálně potvrdila. Důvodem krachu vztahu byla podle jejích vlastních slov nejen její dcerka SOFIE (12), ale i extrémně velké pracovní tempo.

Hvězda seriálu Ordinace totiž v té době účinkovala i v pořadu Tvoje tvář má známý hlas a mimoto jezdila na zájezdy s Divadlem Kalich. „Bylo to opravdu vysilující. V jeden moment jsem dospěla do bodu, kdy jsem stála před rozhodnutím, jak rozdělit volný čas. Jestli ho věnovat dceři Sofince, nebo příteli,“ svěřila se Jirešová.

Stejně jako u většiny matek, i u herečky je vždy na prvním místě dcera, rozhodnutí proto bylo jasné. Vale dala příteli. „Dcera je ve věku, kdy potřebuje mou plnou pozornost. Bylo by nefér dělit ji mezi někoho dalšího, když už tak je to s časem bídné,“ myslí si Ivana, která prý bývalému příteli přeje, aby si našel někoho, kdo na něj bude mít více času.

Na otázku, zda ji přece jen nemrzí, že je opět sama, Ivana kroutí hlavou.

Také vás může zajímat ...

„Beru to tak, že nyní jsem svázaná se svou prací, kterou miluji,“ řekla.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...