Ivana Jirešová: Tají milence z lesa

Po dlouhé době se konečně dočkala. Herečka Ivana Jirešová (41) prozradila, že je opět zamilovaná. Kdo by ale čekal, že si partnera našla opět z shobyznysu, šeredně by se mýlil. Jirešová totiž ulovila skutečného chlapáka.

„Je to tak, už nejsem sama. Můj partner ale není z branže a vlastně ani z Prahy. Je to takový chlap z lesa,” prozradila herečka. Údajně spolu zatím nebydlí, protože nechtějí nic uspěchat a netvoří pár příliš dlouho na to, aby se odhodlali k tak vážnému kroku.

Také vás může zajímat ...

Dá se také předpokládat, že Jirešová si dá tentokrát ve vztahu velký pozor. Už mnohokrát se zmýlila a hodně si protrpěla. S prvním partnerem, novinářem Ondřejem Höppnerem (52) se drsně soudila o svoji dceru Sofii (12) a ani manželství s muzikantem Viktorem Dykem (49) nedopadlo příliš dobře.

Není tedy divu, že Sofii nebude chtít vystavit naději, že bude mít nového náhradního tatínka.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...