Ivana Jirešová: Určitě má chlapa! Celá září

Tak je to tady! Konečně. Sympatická Ivana si už ten svůj kousek štěstí zaručeně zaslouží, smůla je, že se rozhodla zatvrzele mlčet a nechat si zmíněnou fantastickou zprávu pro sebe.

Z důvěryhodných zdrojů je však známo, že představitelka barmanky Lucky z Ordinace v růžové zahradě je čerstvě zamilovaná. Celá jen září a kvete, v očích hoří veselé jiskřičky, nepřestává se usmívat. A protože jméno a adresu svého milého prozatím neprozradila, nezbývá než hádat z nejrůznějších jejích tajemných narážek.

Také vás může zajímat ...

Tak třeba rezolutně prohlásila, že by muže ze showbyznysu za nic na světě nechtěla, což znamená, že její záhadná láska patrně stojí mimo zář kamer i divadelní prkna. Chlapík je, jak se šeptá, mladší než ona. Není divu, koloušci jsou u celebrit stále víc v módě.

Herečka se vyjádřila, že je pro ni důležité charisma, nadhled, smysl pro humor a samozřejmě charakter – aby muž plnil sliby a bylo na něj spolehnutí.

„Mám ráda u mužů stabilitu a klid. Sama jsem rozlítaná a pracuji s emocemi. Muž by měl být pevná skála,“ míní půvabná herečka. Tudíž její vyvolený je podle všeho sbírkou ctností. Přejeme, aby byl také bohatý, neboť Ordinace, v níž Ivana účinkuje, končí. A tak bude každá koruna dobrá.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama