Ivana Jirešová: Válčí s dcerou

Do puberty dorostla dcera herečky Ivany Jirešové Sofie Frida (13). Její máma si dělá starosti. Kdo měl někdy doma třináctiletou dceru, ví, o čem je řeč. Jirešová dívenku po dlouhé době přivedla do společnosti.

Nebylo možné si nevšimnout, že plavovlasá Sofinka, jejíž vlásky bývaly dlouhé, je najednou černovlasá a ostříhaná na mikádo. „Tohle udělala přes můj zákaz,“ hořce vysvětlovala její máma, které připadalo, že ve třinácti letech měla dcera na barvení vlásků času dost.

Také vás může zajímat ...

Sofii navíc blond barva, její vlastní, a tudíž přirozená, velice slušela. „Sofie je v pubertě, takže občas jde hlavou proti zdi nebo ke kadeřníkovi,“ zažertovala Ivana. Dodala, že už se s tím smířila, protože jí nic jiného nezbývá.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...