Ivana nevěří tomu, že to Mistr Gott zvládne?

Pro svého muže zpěváka Karla Gotta (78) by jeho manželka Ivana (42) udělala cokoli. Co se ale týká jeho zdraví, je realistická. To i v případě jeho velkolepého koncertu, který plánuje zlatý slavík v pražské O2 areně 12.

června. A tak Ivana nechala celou akci pojistit pro případ, že by se Mistrovi přitížilo a nemohl by vystoupit. A taková investice není žádnou levnou záležitostí. „Každá taková akce se pojišťuje.

Také vás může zajímat ...

Pokud je větší riziko, že interpret může mít v den konání zdravotní problém, tak se pojistka uzavře vyšší,“ prozradil Svatopluk Novák, který se pojišťováním kulturních akcí zabývá.

Po všem, co má Božský Kája za sebou a narychlo zrušeném vystoupení na společném koncertu se zpěvačkou Marikou Gombitovou (61) 1.května, kde měl být hlavní host, není divu, že chce Ivana akci pro 18 tisíc lidí pojistit. Nechala se inspirovat zkušeností Lucie Bílé (52), která na poslední chvíli kvůli nemoci koncert náhle a se ztrátou zrušila?

Máme se zas o Karla začít bát?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...