Ivana pařila do rána. A Kraus?

Premiéra filmu Cena za štěstí sice ukázala, že nový vztahový snímek je bramboračka se zmateným dějem a nelogickými zápletkami, tím si ale její herci na popremiérovém mecheche nenechali kazit náladu.

Výborně se bavila třeba Ivana Chýlková (55) ve společnosti modelky Anety Vignerové (31), tím lépe, že nebyl přítomen její partner Jan Kraus (65), který prý zrovna točil svoji talk show. Snad jen vypitý alkohol způsobil, že na filmovou slátaninu lákala další diváky.

Také vás může zajímat ...

Mohutně se u baru napájeli i režisér Jan Hřebejk (51) a „profesor T.“ Pavel Řezníček (52), který se pak na odchodu zcela neprofesorsky válel na známém prvorepublikovém schodišti pasáže Lucerna. Ale protože opilci mají štěstí, pádu se jen vesele smál, aby se následně bez úrazu a újmy na svém apartním oblečku odpotácel před půlnocí k domovu.

To Ivana vydržela do dvou do rána, než se smíchem a zavěšená do mladšího muže zvedla kotvy!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...