Ivana Trump: Těží z Trumpova vítězství?

Rodinný podnik v Bílém domě

Počkat čtvrt století a nerozvést se, máme českou první dámu Ameriky.

Naději vyšplhat se na prestižní a pěkně výnosný kariérní post v politice má úspěšná podnikatelka českého původu a exmanželka nově zvoleného amerického prezidenta IVANA TRUMP (67). Sotva byly vyhlášeny výsledky voleb, ve kterých americký magnát DONALD TRUMP (70) zvítězil, zlínská rodačka neváhala a řekla si o post americké velvyslankyně v České republice.

O tom, že Ivaně sebevědomí rozhodně nechybí, svědčí i fakt, že svůj zájem o práci velvyslankyně sdělila zatím jen médiím. To je celkem kuriózní, protože se samotným Trumpem prý tuto možnost Ivana zatím neprojednala. Zřejmě si je už teď víc než jistá, že jí její bývalý vyhoví. A proč vlastně ne? Už teď si do vlády dosadil své syny, dcery, a do konce i zetě.

O Ivaně navíc prohlásil, že je to jeho nejoblíbenější exmanželka, a podle jejích slov si od ní dokonce nechával během kampaně radit. A co na to čeští politici? Podle některých by to pro Česko byla skvělá volba. Jiní jsou ale skeptičtí.

Také vás může zajímat ...

Ivana totiž v politické sféře nemá žádné zkušenosti, navíc by i musela docela bojovat se svou reputací a byla by prý jen jakousi karikaturou diplomacie.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...