Ivana Trump: Ztratila poslední zbytek soudnosti

Bývalá manželka současného amerického prezidenta Donalda Trumpa (72), česká rodačka Ivana Trump (69) je na stará kolena všem k smíchu. Je totiž očividným důkazem toho, že za peníze si vkus nekoupí vůbec nikdo.

Na svoji každoroční dovolenou na Francouzské riviéře, kam vytáhla svého italského exmanžela, si totiž do kufru asi zabalila naprosto náhodné kusy oblečení, které by měla nosit spíše o dekády mladší žena.

Také vás může zajímat ...

I když na promenádě ukázala hodinky za 200 tisíc korun a kabelku značky Dior za desítky tisíc, oblékla si sportovní teplákovou soupravu, což zní udělalo chodící reklamu na nevkus. Druhý den zase oblékla šaty, které ukázaly i to, co nikdo u téměř sedmdesátileté ženy nechce vidět.

Ještě, že se nakonec nestala první dámou USA. To by opravdu nebyla důstojná reprezentace.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...