Ivana už má další majetek!

Slavná vila na pražské Bertramce už Karlu Gottovi (79) nepatří dávno, pane už mu neříká ani garáž v Košířích. Obojí Mistr převedl už dávno na manželku Ivanu (42).

A k aktivům, které si tato shánčlivá žena zajistila, aby snad nemohly dědit Karlovy nemanželské dcery Lucie Kovaříková (30) a Dominika Gottová (45), teď přibyla i roubenka v Doubici u Děčína. I tady to chtěla mít Ivana zkrátka pojištěné, přestože dřevěnice byla psaná na její matku Blanku Krejčí (67), protože se Gott naivně domníval, že se tak o koupi pozemku a stavbě domu nikdo nedozví.

Také vás může zajímat ...

Teď už je skutečně jasné, že vše po Karlovi má jeho manželka a dědit tedy nebude co.

I když – dcera Dominika má teď úplně jiné starosti, její finský přítel, hudebník a maniodepresivní psychotik Timo Tolkki (50) ke všem zdravotním problémům ještě i ochluchl!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...