Ivaně Trumpové došla trpělivost, když se setkala s manželovou milenkou!

Děti Donalda moc nezajímaly, Ivana je vychovala a pak mu je dospělé „předala“.

Jedna z nejslavnějších Češek, Ivana Trumpová (68), mohla být v současnosti ještě slavnější, kdyby bývala zůstala se svým manželem, současným americkým prezidentem Donaldem Trumpem (71).

Už od raného dětství byla Ivana, tehdy ještě Zelníčková, úspěšnou sportovkyní, lyžařkou. Protože její otec byl ceněným architektem, rodina se měla dobře. Ivana netušila, že jednou se bude mít ještě tisíckrát lépe. Než se tak stalo, prožila si zajímavé životní osudy, včetně několika lásek.

Také vás může zajímat ...

Šla si tvrdě za svým cílem

Jedním z prvních osudových mužů Ivany byl Jiří Štaidl (+30), dvorní textař Karla Gotta (78). Stejně jako ona byl i Jiří silnou osobností a dobře jim to spolu ladilo. Jenže jak známo, v říjnu 1973 se geniální textař zabil v autě. „Musím pryč, vidím ho všude,“ prohlašovala tehdy zdrcená Ivana. Tehdy pochopila, že Československo je pro ni malé a rozhodla se odejít do ciziny.

Využila k tomu i svého kolegu lyžaře, Alfreda Winkelmeiera z Rakouska – vzala si ho čistě účelově, což s klidem přiznala. Potřebovala prostě legální rakouské doklady. Po dvou letech manželství se Ivana přestěhovala za oceán, do Kanady, kde měl jeden z jejích bývalých kamarádů obchod s lyžařským vybavením.

Když se v roce 1976 organizovala v Montrealu zimní olympiáda, Ivana pomáhala při její propagaci jako modelka. Při té příležitosti odjela do New Yorku a tam se jednoho večera setkala v nóbl restauraci s Donaldem Trumpem. Ten pomohl jí a jejím kamarádkám zajistit místo u stolu, zaplatil i účet a nic za to nechtěl. Na první pohled se do Ivany zamiloval.

Něco takového se mu stalo poprvé v životě!

Přerostla mu přes hlavu?

Donald byl z bohaté rodiny a podnikal. Netušil nejprve, že Ivana je ženou nejen krásnou, ale také velice schopnou. Brzy pochopil, jakou cenu pro něho má. Svěřil jí vedení několika svých hotelů a kasin a byl nadšen z jejích schopností. A to přitom ještě zvládla přivést na svět jejich tři děti a vychovávat je. „Donalda děti moc nezajímaly, dokud se s nimi nemohl bavit o byznysu.

Když jim bylo 21 let, předala jsem mu je a řekla: Tady máš hotový produkt, můžeš si ho vzít,“ řekla později novinářům. Ze všech tří dětí vyrostli rovněž úspěšní lidé. Z Ivany se stala nejbohatší Češka světa, ale nikdy za to nepřipisovala zásluhy svému manželství. Sebevědomě tvrdí, že by byla úspěšná, i kdyby si Donalda Trumpa nevzala a něco na tom bude, protože se jí daří i nadále.

A proč tedy vztah dvou tak úspěšných lidí vlastně ztroskotal? Možná i kvůli tomu, že Ivana byla moc velké sousto pro Donaldovo ego. Vlastní rozvod ale proběhl z obvyklé a banální příčiny, kterou byla nevěra. Donald se nikdy netajil tím, že má pro ženy slabost a za jednu z nich nakonec Ivanu vyměnil.

Když se s budoucí náhradnicí Marlou Mapes (53) Ivana potkala, řekla jí Donaldova milenka: „Ahoj, já jsem Marla a miluji tvého manžela. A ty?“ To byl poslední zásah do trpělivosti Ivany.

Rozvod, na kterém pěkně vydělala, byl už jen otázkou času.

Dcera Ivanka dnes otci radí.

Oba vstoupili ještě do dvou dalších manželství!

Donald Trump si svoji milenku Marlu vzal, ale po šesti letech se s ní rozvedl. První dámou Spojených států se tak stala až jeho současná manželka Melanie (47), původem také z Evropy. Ani Ivana nezůstala sama. Po rozvodu s Donaldem se ještě dvakrát provdala, ale ani jedno manželství nevydrželo. Vždy se jednalo o mladší partnery, kteří jí, podle jejích slov, dodávali potřebnou energii.

I nadále patří Ivana k velmi úspěšným podnikatelkám, která dokáže vydělat třeba i několik set tisíc dolarů za minutu!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...