Ivanka Devátá jde na operaci. Co jí je?

Oblíbená spisovatelka Ivanka Devátá (81) kdysi jako herečka oslnila krásou po boku Radka Brzobohatého (+79) ve filmu Mstitel (1959). Vitalitou sice stále srší, ale věk a horší zdraví bohužel doléhá i na ni.

Dlouho běhala po vyšetřeních s podezřením na Crohnovu chorobu, což se nakonec nepotvrdilo. Nyní už ví, co je příčinou jejích zdravotních potíží a chystá se na operaci v krajině břišní. O jaké onemocnění jde, to však tají, patrně z pověrčivosti. „Není to vůbec nic příjemného,“ říká spisovatelka, která ze do špitálu zjevně vůbec netěší. „Ale snad mi to pomůže a doufám, že po operaci zhubnu.

Potřebuju to jak sůl!“ Podle posledních informací se jedná o nádor na tlustém střevě, který bude odstraněn. Spisovatelka si pak s ohledem na věk nepřeje jinak obvyklé pooperační ozařování.

Také vás může zajímat ...

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...