Ivanka Devátá málem zůstala na operačním stole!

Herečka a spisovatelka Ivanka Devátá (81) se konečně dočkala operace tlustého střeva, kterou musela podstoupit kvůli zákeřné rakovině. Zákrok ale vůbec nebyl tak bezproblémový a rychlý, jak se předpokládalo.

„Jak dlouho jsem byla na sále, nevím. Ale asi dlouho, protože jsem ztratila hodně krve,“ líčí sama Ivanka. Doktoři jí museli odebrat téměř půlku střeva. Do jaké míry byla operace úspěšná se uvidí až časem. V jednom má ale známá herečka jasno! O chemoterapii nechce ani slyšet. Už o tom mluvila i s odborníky a má pocit, že v jejím věku už to nemá cenu.

„Já chci rozhodně dožít v pohodě,“ vyjádřila se jasně herečka.

Také vás může zajímat ...

A kdy se bude moct vrátit domů? Ani to zatím neví, ale na nemocniční prostředí si nestěžuje. Dokonce si na pokoji vyhlédla nového chlapa. „Tady za plentou vedle mě leží takový pán, který má stejnou krevní skupinu. Říkala jsem mu, že bychom se měli vzít,“ neztrácí Ivanka potřebný léčivý humor. Nebo si nedělá tak docela legraci?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...