Ivanka Devátá: Začíná se bát o svůj život

Už dva a půl měsíce tráví Ivanka Devátá (81) v nemocnici! Nejprve jí lékaři diagnostikovali rakovinu tlustého střeva, a tak spisovatelka a herečka podstoupila operaci, jenže následně se dostavily vážné komplikace.

Až nyní ale vyšlo najevo, že příčinou zdravotních problémů Ivanky Deváté, je infekce zlatého stafylokoka. Do těla se herečce dostala během operace, ale všichni si nejdřív mysleli, že jde jen o banální infekci.

„Nedaří se jim toho stafylokoka vyhnat ven. Věřte mi, že se obávám nejhoršího. Zapudit ho je velmi složité a především u mne,“ svěřila se svým strachem o život Ivanka Devátá, která má s touto infekcí již bohaté zkušenosti.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...