Iveta Bartošová byla se Zdeňkem Podhůrským nejprve šťastná, ale její složitá povaha všechno pokazila!

Milostné skandály Ivety Bartošové 5. díl Kdo kryl její pokus o sebevraždu?

Jedním z mnoha mužů, kteří prošli životem Ivety Bartošové (+48) byl i herec Zdeněk Podhůrský (60). Měli spolu dvouletý vztah, který mezi láskami zpěvačky patřil k těm lepším, ale stejně musel skončit.

Zpěvačka Iveta Bartošová (+48) měla na muže střídavě štěstí a smůlu. Někteří to s ní mysleli dobře a pomáhali jí, jako například otec jejího syna Ladislava Štaidl (74). Jindy se jednalo o krátkodobé úlety nebo životní omyly. Když bylo Ivetě 38 let, sblížila se s hercem Zdeňkem Podhůrským (60).

Také vás může zajímat ...

Byl stále závislý na své ženě

Rozvedený herec Ivetu od začátku psychicky podporoval. Zdálo se, že po etapách hledání a v době, kdy její kariéra uvadala, našla konečně partnera, se kterým bude šťastná. Svým vztahem se dvojice před médii nijak netajila. Dávali najevo, jak jsou spolu spokojeni. Zdeněk prohlásil, že je spojuje spousta věcí: měli rádi stejnou hudbu i stejné jídlo.

Totožné bylo i jejich znamení horoskopu, oba byli Berani. Iveta si pochvalovala, jak je k ní Zdeněk ohleduplný. Také on měl za sebou složitější životní období, rozváděl se a se svojí minulostí nebyl úplně vyrovnaný. Ke své ženě stále ještě něco pociťoval a dál na ni myslel.

V knize, kterou napsala Ivetina hospodyně – a ta měla informací dost – se psalo, že Zdeněk vlastně bral zpěvačku jako rozptýlení. To bylo ovšem pro její majetnickou povahu málo a tak docházelo k ostrým hádkám. Do společnosti chodil Zdeněk jednou se svojí manželkou, jindy s Ivetou. Bylo na něm, aby si v šestačtyřiceti letech definitivně vyřešil, se kterou z obou žen chce být.

Novinářům řekl, že si vybral právě Ivetu!

Bydlet s ní ale odmítal.

Kvůli ní novinářům lhal

Až ve vztahu s Ivetou Zdeňkovi došlo, že jí sice na chvíli pomohl dostat se nahoru, ale na jejím vztahu k práškům a alkoholu toho moc nezmění. Rok poté, co se dali dohromady, musel herec čelit nepříjemné události. Iveta se, jako už několikrát předtím v životě, pokusila o sebevraždu. Myslela to vážně, napsala dokonce dopis na rozloučenou.

Zkombinovala léky a alkohol, ale naštěstí jí včas našla hospodyně a lékaři Ivetě zachránili život. Asi by to bylo sousto pro bulvární novináře, Zdeněk ale svojí přítelkyni kryl s historkou, že omdlela při netradičních sexuálních praktikách. Přiznal se k této džentlmenské lži až po letech. Bylo ale jen otázkou času, kdy mu dojde s Ivetinou povahou trpělivost.

Byl z jejího chování čím dál tím více ve stresu. Pochopil, že její nevyrovnaná osobnost by mu jenom komplikovala život. Dokonce ve vztahu s ní zhubnul o pár kilo.

Nakonec došlo k nevyhnutelnému a dvojice svůj vztah ukončila.

On štěstí našel, ona už ne

Poté, co se Zdeněk s Ivetou rozešel, čekaly ho už klidnější vztahy. Našel si jinou, výrazně mladší přítelkyni Veroniku (23), se kterou začal chodit, když bylo dívce pouhých devatenáct let. Seznámil se s ní v obchodním domě. „Když jsem ji uviděl, prohlásil jsem, že je krásná. Hned jsem se ale klepl přes prsty, že nic takového,“ líčil. „Jenomže za hodinku jsme se potkali znovu.

To už bylo znamení. Oslovil jsem ji, že bych ji rád fotil. Nádherné bylo, že mě vůbec neznala.“ Veronika mu dala telefonní číslo, to ale bylo na její maminku – což Zdeněk zjistil, když na ně zavolal.“ Maminka mi ale nakonec Veroniku předala a domluvili jsme si schůzku.

A na té – když jsem přinesl nějaké fotky, abych zachoval zadání – jsem přiznal, že mám o ni trochu hlubší zájem,“ popisoval herec. To Iveta na tom byla podstatně hůře.

O jejích následujících vztazích a o tom, kam ji nakonec muži jejího života přivedli, si přečtete v dalších dílech našeho seriálu.

Šedesátku oslavil i s nahými fotkami své přítelkyně!

Loni oslavil Zdeněk Podhůrský krásné životní jubileum, šedesátku. Na svůj věk ale rozhodně nevypadá, vedle své současné mladé přítelkyně jako by rovněž omládl. „Když mi bylo třicet, vypadal jsem pomalu na patnáct, všichni mi tykali. Tehdy mi to vadilo. Ale teď jsem rád. Na šedesát se ani necítím, spíš tak na pětačtyřicet,“ uvedl spokojený herec.

Během oslavy vystavoval i akty, na kterých je právě jeho Veronika.

Fotografovat jiné nahé slečny ale už nesmí, to mu přítelkyně zatrhla!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...