Iveta Bartošová: Přitahuje sebevrahy

Vrátily se mu vzpomínky

Josef Rychtář a Iveta Bartošová.

Už jsou to sice více než dva roky od tragické smrti IVETY BARTOŠOVÉ (†48), ale zdá se, že její smutný osud nepřestává některé fascinovat. To platí především o způsobu, jakým se zpěvačka rozhodla odejít ze světa. Bartošová se tehdy vrhla pod kola vlaku v pražské Uhříněvsi.

Vdovec po zpěvačce JOSEF RYCHTÁŘ (58) od té doby chodí každý měsíc ve stejný den její památku uctít, a to jak na hřbitov v Říčanech, tak ke křížku přímo u místa tragédie. Nejenže se Rychtář stále přes smrt Ivety nepřenesl, jeho vzpomínky na její tragickou smrt nedávno ještě více rozjitřila čerstvá událost.

„Asi o padesát metrů od místa, kde vyhasl Ivetky život, spáchala nějaká žena sebevraždu skokem pod vlak,“ svěřil se Josef.

Také vás může zajímat ...

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...