Iveta Vítová: Nezvládá prvňáčka, občas se napije

Konec večírků, nyní se musí postarat o výuku své dcery.

Koronavirus krade rovnováhu a dobrou náladu nám všem, celebrity nejsou výjimkou, což ostatně bez mučení přiznala moderátorka Iveta Vítová.

Ani tato blond kráska to v letošním roce nemá právě jednoduché, v září dcerka Anetka (7) poprvé překročila školní práh. Být v době koronavirové zrovna prvňáčkem je prostě smůla. Holčička se podle maminky těšila do školy řadu měsíců, v první školní den vyskočila z postele jako rybička.

Také vás může zajímat ...

Školní docházkou byla upřímně nadšená, těšila se dokonce i na domácí úkoly, pochvalovala si, že je paní učitelka hezká. Radosti byl bohužel velmi brzy konec, školy se zavřely, prvňáčci byli velmi dlouho odkázáni na distanční výuku, což je zrovna v jejich případě skoro nemožné. „Já nevím jak vy, ostatní maminky, ale já už to nedávám.

A to mám jen jedno dítě,“ posteskla si v té době nešťastná Iveta Vítová. Učila holčičku písmenka, což je zapeklitý úkol i pro vystudovanou paní učitelku. Plakaly vyčerpáním obě, Anetka i maminka. Kráska vyzvala podobně trpící rodiče, ať si dají skleničku vína… nebo raději lahev. Tady ale pozor! Alkohol problémy neřeší, nýbrž naopak vytváří.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama