Jablko nepadlo daleko od stromu

Že je Sabina Remundová (48) skvělá herečka, to dokázala už mnohokrát. Teď ale podle některých doslova šlape na paty své slavné mamince Ivě Janžurové (79).

Jako zlom v kariéře herečky Sabiny Remundové (48) vnímají mnozí její účinkování v seriálu Kukačky. Tam totiž dostala snad poprvé opravdu velkou příležitost ukázat, jaký talent se v ní skrývá. A rozhodně diváky nezklamala, ti jsou z jejího výkonu doslova nadšeni.

Také vás může zajímat ...

To samé platí pro její maminku, národem milovanou herečku Ivu Janžurovou (79), která je na svoji starší dceru právem pyšná. Po téhle roli má, zdá se, že má Remundová našlápnuto, aby její kariéra nabrala pořádné obrátky.

„Hodně lidí nám říká, že jsme si podobné, tak snad to dcera bere jako pochvalu,“ říká se smíchem Janžurová k tomu, že je dost fanoušků neustále srovnává.

A je pravda, že kromě toho, že jsou obě velmi talentované, jsou si opravdu fyzicky podobné, a dokonce v některých okamžicích je těžké rozpoznat, zda zrovna mluví Sabina, či Iva. Snad za to může i fakt, že mají narozeniny pouhý jeden den po sobě.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama