Jací jste podle oblíbeného čaje?

Ne nadarmo se říká, že když milujete čaj, máte rádi tradice a zbytečně nikam nechvátáte. Pokud popíjíte tento lahodný nápoj v čajovně, tak jste společenští a nesnášíte samotu. To ale neznamená, že pokud pijete čaj doma, když ležíte pod peřinou, jste samotáři a introverti.

Jak to tedy s tím čajem je?

Také vás může zajímat ...

Heřmánkový čaj

Tento druh čaje můžeme spíše nazvat odvarem z bylinek. Mají ho rádi lidé, kteří jsou závislí na reklamě, chtějí se cítit zdravě, možná touží zhubnout. Patříte-li mezi milovníky, chcete se cítit ve svém těle co nejlépe.

Earl Grey Tento čaj byl kdysi považován za nápoj tzv. střední třídy, která si potrpí na klasiku a nechce vystupovat z řady. Pitím tohoto čaje dokazujete, že hledáte něco, co vás dokonale vzpruží a dodá vám energii.

Mátový čaj

Je to čaj všech generací, a pokud je váš nejoblíbenější, jste téměř jistě introverti. Nechcete vybočovat ze zaběhlých kolejí. O lidech, kteří často pijí mátový čaj, se říká, že se nudí.

Černý čaj

To je klasika mezi klasikami, zejména když ho ochutíte medem a citronem.

Vypovídá o vás, že žijete život tak, jak přichází. Jste spokojení sami se sebou a nehodláte nic měnit. Pokud máte každý den úsměv na tváři, tak v tom pokračujte.

Anglický čaj

Jde o silný černý čaj, do kterého jste přidali pár kapek mléka.

Tento čaj pijí lidé, kteří jsou nerozhodní a neumí si prosadit své. Pokud ho pijete sladký, prozrazuje to o vás, že nemáte smysl pro detail a pohrdáte klasikou. Milovníci anglického čaje totiž považují za nehorázné, pokud se „kazí“ cukrem.

Bezkofeinový čaj

Pijí ho lidé, kteří čaj milují, ale přitom chtějí žít zdravě. Je to nápoj maminek a těhotných žen. Když ho pijete, tak v podvědomí toužíte po mateřství nebo jste alespoň zastánci zdravého životního stylu. Povzbuzující účinek v něm ale nehledejte.

Šípkový čaj

Je to osvědčená klasika mezi čaji. Když do něj přidáte nějakou bylinu, nejen, že si pochutnáte, ale také se možná vyhnete chřipce.

Pití tohoto čaje o vás vypovídá, že máte rádi klasiku, nechcete nic riskovat a v životě stavíte na jistotě. Pokud tedy neradi vybočujete z řady, tak šípkový čaj je skvělá volba.

Zelený čaj

Je to nápoj silných osobností a přirozených vůdců.

Vyhledávají ho převážně lidé, kteří chtějí mít vše pod dokonalou kontrolou. Pokud ho pijete pravidelně, tak zřejmě chcete mít pocit, že jste neustále první v řadě a blížíte se k cíli. Povzbuzuje vás k úspěchům a vy věříte, že děláte dobře.

Ovocný čaj

Je jedno, jakou příchuť si vyberete. Podle odborníků ho pijí ti, kteří neví, co vlastně čaj je. Voní totiž velmi příjemně, ale jeho chuť je umělá a nemá s čajem jako takovým nic společného.

Pijte ho tehdy, až budete zvědaví, jak chutná smrt. Nebo si raději vyberte čaj, který má podle odborníků i „přidanou“ hodnotu.

Rooibos

Jde o čaj, který má léčebné účinky. Když ho pijete, tak vyznáváte zdravý životní styl.

V oblibě ho mají ženy, které si zakládají na svém vzhledu a chtějí být štíhlé. Právě o Rooibosu se říká, že dokáže zázračně omladit a má zeštíhlující účinky. Pokud tomu nevěříte, tak ho vyzkoušejte.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...