Jackie Chan je sexuchtivý narkoman?!

Hongkongský herec Jackie Chan (64) proslulý svým bojovým uměním ve filmech si užíval slávy, peněz, drog i lehkých žen! Často jezdil v drahých autech opilý, několikrát dokonce i boural.

To, že měl peníze všem dokazoval nesmyslnými nákupy. „Ukažte mi deset nejlepších hodinek, co máte. Tyhle jsou nejdražší? S největším počtem diamantů? Fajn, vezmu si sedmery…“ vypověděl ve své autobiografii, která mu vyšla. O všech svých rozmarech se rozepsal opravdu detailně. Dokonce si pro sebe nenechal ani intimní pocity, kdy zkoušel kluby s nahými děvčaty!

Také vás může zajímat ...

„Každý večer jsme se já a číslo devět vmáčkli do její ošuntělé malé kóje, kde jsem se cítil jako v ráji.“ Nikdy žádnou ani neznal jménem, čistě to byla jeho sexuální hračka s číslem.

Na závěr své knihy ovšem zdůrazňuje, že si své chování uvědomuje a rozhodně na to nevzpomíná v dobrém..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama