Jackie Chan: Tajně si prohlédl krásy Česka

Aniž by o tom kdokoli předem věděl, Českou republiku navštívil nejznámější kung-fu herec Jackie Chan (64). A co sem vůbec slavný herec přijel dělat? Údajně v Praze natáčel reklamu, nicméně ho lidé mohli potkat i v jiných koutech České republiky.

Také vás může zajímat ...

„Dal si smoothie, domácí karamelový cheesecake, bio organické cappuccino a nanuk naší výroby,“ prozradil zaměstnanec kavárny v pražském nákupním centru Chodov, kde ho mohli lidé potkat. Navíc se ještě odjel podívat do Plzně, kde zase pro změnu poobědval pizzu.

Pravá česká kuchyně ho tedy pravděpodobně příliš nelákala. Nicméně to může napravit příště, jelikož se nejedná o jeho poslední návštěvu..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...