Jágr šokuje! Proč nechce mít děti?

Slavný hokejista Jaromír Jágr (48) je na prahu padesátky, ale potomka stále nemá. Jarda upřímně přiznal, že se toho ve skutečnosti bojí.

Také vás může zajímat ...

Hlavním důvodem je totiž jeho obava, že by ho matka dítěte mohla v budoucnu řídit, ovládat, a skrz potomka dokonce i vydírat. „Z mého pohledu jsou nejhorší rozchody. Když máš malé dítě, neodnesou to ti dva lidé, kteří se rozcházejí, ale to dítě. A z toho já mám strach.

Mám blok, že bych mohl někomu negativně ovlivnit život. Že dítě to odnese za rodiče,“ otevřel se hokejista. Přestože své bývalé slečny chválil, je rád, že s žádnou z nich potomky neměl. „Moje expartnerky byly perfektní, problém byl ve mně,“ krčil rameny Jágr. Na závěr sebekriticky zhodnotil, že má zřejmě vážný problém důvěřovat ženám.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...