Jágr: Tak v tomhle ven nepůjdeš!

Dokonce i tolerantní hokejový útočník Jaromír Jágr (44), který jinak své snoubence Veronice Kopřivové (25) pořídí, co jí na očích vidí, byl nucen rázně zasáhnout.

Cožpak o to, topík, ve kterém chtěla Veronika vyrazit, je jistě elegantní, ale zároveň by se v něm mohla v klidu objevit na titulní stránce Playboye a nikdo by se tomu nedivil. Šlo o odvážnou kombinaci sukně (dole) a kimona (nahoře) s hlubokým výstřihem, ve kterém by podprsenka vyloženě překážela. Sotva by se pak „paní Jágrové“ někdo podíval do očí.

Jardovi se pak nelze divit, že použil partnerského práva veta a Veronice nezbylo, než se v šatech alespoň vyfotit na profil v Instagramu. Bude zajímavé sledovat, co jí zakáže dál? Nákupy to nebudou, tady má Veronika volné ruce.

Také vás může zajímat ...

Tedy vlastně Jardovu kreditku.

Rozhalenka by se venku jistě všem líbila...
Rozhalenka by se venku jistě všem líbila…
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...