Jágr zas sváděl další kočičku?

Nedávno si náš nejslavnější hokejový útočník a dnes majitel klubu Jaromír Jágr (48) veřejně zameditoval, jak je těžké mít děti, a že je raději nechce, protože při rozvodu trpí. Při nedávném rozhovoru bylo vidět, že více než jakékoli děti mu chybějí něžné blondýnky.

Také vás může zajímat ...

Tváří v tvář Evě Perkausové (26) se vyladil do jarní nálady a s lehkým úsměvem fl irtoval. Svoji účast podmínil upečenou bábovkou, se kterou se televizní krasavice také vytasila. „Bábovka se jí fakt povedla. Skoro jako od mámy nebo @verunkakoprivova. Klobouk dolů,“ pomlaskával si a srovnával.

Je tedy zjevné nejen to, že Jarda na kuchařské umění své bývalky Veroniky Kopřivové (29) nemůže zapomenout, ale i to, že by zase nějakou blonďatou „bábovku“ po svém boku vážně potřeboval, byť to třeba nebude zrovna zadaná moderátorka Eva.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...