Jágrova Veronika mizí z Česka. Natrvalo?

Snoubence kladenského hokejového guru Jaromíra Jágra (46) se v Česku zkrátka nelíbí a proto opět mizí do ciziny, a vypadá to, že nadlouho.

Veronice Kopřivové se na tuzemsku nelíbí všeobecná negativita, prý na ní, jak řekla, v obchodech div nekřičí, což prý v cizině nezažila. Žádný konkrétní zážitek ale nepopsala, takže těžko soudit. „Snažím se vyhýbat všem negativním lidem a věcem, ale v ČR je to celkem těžký, zkrátka jiný,“ prohlásila.

Také vás může zajímat ...

Ani ji nenapadne popřemýšlet, jestli náhodou nepřijela do Česka negativně naladěná ona sama, vždyť je známo, že se jí sem po pobytu na Floridě vůbec nechtělo. Ona sem přijela s pozitivním nábojem?

Snoubence nechá s lehkým srdcem doma, což jenom přiživí již tak dost rozšířené pověsti, že jim to spolu už delší dobu neklape.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...