Jak bude bez Ordinace dál splácet hypotéku?

Sedm dlouhých let měl Jan Čenský (59) jistotu stabilního příjmu z Ordinace, jenže s tím je konec. Herec prý vůbec netuší, co bude dělat. Na jaře se totiž zřejmě ocitne bez příjmů.

„Kromě moderování v rádiu mi nic nezbylo a to mi hypotéku nezaplatí,“ přiznal zničený představitel MUDr. Suchého. Poslední natáčecí den Ordinace by měl připadnout na konec února, takže s honoráři může Čenský počítat v březnu, což ho mučí.

Také vás může zajímat ...

Kdyby snad nebyl koronavirus, byl by konec v seriálu po finanční stránce méně bolestivý, jenže teď bude herec hledat jiné místo obtížně a není jasné, kdy se obor znovu nastartuje.

Fakt, že zůstane bez práce, se navíc Čenský šokovaně dozvěděl nejdřív z tisku, mail z televize četl až později.

„Komplikace to je a na jaře to bude ještě horší. Přemýšlím, co dál. Většina z mých disciplín se v této koronavirové hysterii přerušila. Moderování, divadlo, semináře a televize, to teď není. Zbývá mi už jen rádio.

To mě drží nad vodou, ale hypotéku nezaplatí, tak uvažuju, co bych mohl dělat dál,“ přiznává někdejší pohádkový princ a častý průvodce volbami královen krásy.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama