Jak dát nohám nejlepší péči?

Chcete mít krásně jemné paty bez ztvrdlin a suché kůže? Trápí vás zarůstající nehty? Aspoň jednou měsíčně si udělejte čas na domácí pedikúru.

Noční zábal

Také vás může zajímat ...

Na noc si nohy natřete vrstvou hydratačního krému a navlékněte si bavlněné ponožky.

Vonná koupel

Chystáte si obrousit starou kůži na nohách? Nejdříve jim dopřejte horkou vodní lázeň s pár kapkami esenciálního vonného oleje. Pak začněte s obrušováním pat, kde je kůže nejztvrdlejší. Můžete použít i klasickou pemzu.

Nehty upravujte do rovna

Přejděte k nehtům. Nejdříve si je pořádně odlakujte, pak nehty zkraťte a zapilujte. Používejte pouze papírový nebo plastový pilník, ale nikdy ne kovový, který nehty může poškodit.
Nehty upravujte do rovna, nikdy ne do kulata. Pak vám nebudou zarůstat.

Použijte nehtový olejíček

Než se vrhnete na lakování nehtů, nejprve nehtová lůžka promažte pár kapkami nehtového olejíčku a na zbytek nohou použijte změkčovací krémy.

Nezapomeňte na podkladový lak

Začněte podkladovým lakem, který chrání nehty proti zažloutnutí. Naneste dvě vrstvy barevného laku, zafixujte bezbarvým lakem. Místo laku můžete zkusit dlouhotrvající UV gel. Mají ho v drogérii.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...