Jak dlouho bude snášet jeho nachvály?

Dara Rolins (45) za každou cenu zachová usměvavou tvář a poslední zbytky nadhledu. Její expřítel Patrik „Rytmus“ Vrbovský (41) se přitom evidentně snaží, aby zpěvačka měla neustále nad čím přemýšlet. Po půlročním vztahu požádal svoji novou partnerku moderátorku Jasminu Alagič (29) o ruku.

„Staneš se ženou mého života? Odpověděla ANO. Do poslední minuty netušila, že jsem prsten od čtvrtka nosil u sebe,“ pochlubil se Rytmus na sociální síti. Daře tak zbyly jen oči pro pláč, ji totiž o ruku za celých sedm let nepožádal.

Také vás může zajímat ...
Jestli něco umí dobře, tak chlubit se láskou.

Přes to všechno raperovi vzkázala, že mu gratuluje. Vzhledem k velkému psychickému vypětí, které jí Rytmus připravuje by nebylo vůbec divné, kdyby Dara skončila v péči lékařů. Podobné chování totiž nejde dlouho snášet! Proto možná na svou obranu předvedla alespoň „líbačku“ s ženatým ekonomem Tomášem Sedláčkem (41).

Šlo opravdu o úlet, pomstu a nebo se Dařino srdce znovu zatetelilo láskou? Na to si musíme chvíli počkat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama