Jak dlouho bude v seriálu chybět?

Postava, kterou ztvárňuje herec Rudolf Hrušínský (74) v seriálu Ulice, patří k těm, které jsou na obrazovce od začátku.

O to větší smutek budou zažívat diváci, kteří roli Vlasty Peška milují, protože Hrušínský ze zdravotních důvodů v seriálu končí.

Také vás může zajímat ...
Přebere mu v seriálu Ulice Danu Syslovou jiný muž?

Podle jeho slov je to pouze dočasné a k natáčení se vrátí hned, jak mu to zdravotní stav dovolí. „Mám tady ještě scénáře, které budu točit. Jen co mi bude lépe,“ říká herec a to je i oficiální prohlášení od produkce seriálu. Jenže drby ze zákulisí už tak optimistické nejsou. Podle nich se Rudolf do práce už nejspíš nevrátí.

Ostatně pro definitivní konec by pravděpodobně byli i jeho lékaři, kteří se údajně vyslovili proti tomu, aby šel Hrušínský do práce. Přestože všichni doufají, že se oblíbený kolega brzy zotaví, jeho diagnóza, o které ale zarytě odmítá hovořit, bude nejspíš vážnější, než to na začátku vypadalo.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama