Jak dlouho mu vydrží ustupovat?

Herečka SANDRA NOVÁKOVÁ (37), která září v seriálu Modrý kód, si před svým partnerem VOJTĚCHEM MORAVCEM (32) vždy obhájila svůj názor. Ale nyní je všechno jinak.

Z tmavovlasé herečky Sandry Novákové (37) temperament jen srší. Své o tom ví i její přítel, režisér Vojtěch Moravec (32). Když se Sandře něco nepozdává, nebojí se ozvat a kvůli tomu se s partnerem také často hádali.

Také vás může zajímat ...

Za posledních pár měsíců se ale spousta věcí změnila. Sandra už není tak průbojná jako předtím a místo obhajování svého názoru údajně raději mlčí a přikyvuje. Kam se poděla její výbušná povaha?

Partner na ni žárlí

Šušká se, že Vojta začal na Sandru velmi žárlit.Vadí mu, když si příliš dlouho s někým povídá nebo když jí venku oslovují fanoušci mužského pohlaví. Byl by nejspíš nejraději, kdyby měl Sandru jen pro sebe. Nováková svého muže nepoznávala, vždy se s ní naopak pyšnil a rozhodně ji nechtěl schovávat.

Že by Moravcovi z nějakého důvodu kleslo sebevědomí? Herečka s ním vedla dlouhé debaty, ale postupem času jí to zřejmě už přestalo bavit. Novákové se zrovna role nenabízejí na stříbrném podnose a její jediný zlatý důl je pravděpodobně jen seriál Modrý kód, který režíruje právě její partner.

Dělá jí naschvály?

Tam se její postava neustále vyvíjí a ona má tak na čem pracovat, a také má co natáčet.
Navíc je její přítel přeci režisér,a vždy jí nějakou tu roli dal. Avšak neustálé Sandřiny výčitky a také její výbušná povaha mu začaly pořádně vadit. Rozhodl se tedy udělat jistá opatření, aby svou přítelkyni trochu zklidnil.

Vždy když se pohádají, tak prý dává lepší role jiným herečkám. Proto se Sandra nejspíš trochu stáhla a partnerovi raději vše odkývá.

Chce být na očích

Sandra chce být jako herečka stále lidem na očích a zřejmě má pocit, že bez svého přítele to nezvládne.Má doma synka Mikuláše (5), o kterého se musí starat, a tím pádem jde její kariéra stranou. Na nějaký kariérní posun tedy nemá příliš mnoho času, protože jen taktak stíhá natáčení seriálu.

Jak tohle dopadne?

I podle Sandřiných kamarádek se herečka změnila.Z Vojty si vždy dělala hlavně samou legraci a byla před ním sama sebou. Nebála se mu říct svůj názor od plic, ale teď jako kdyby byla úplně jinou osobou. Tichá a nekonfliktní, což k ní vůbec nejde. Jak dlouho ale Nováková vydrží být takto poslušná? Moravec si z ní třeba také jen střílí a zkouší, jak dlouho to všechno vydrží.

Kdoví, ale jedno je jisté, a to, že tohle asi bude mít dohru.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...