Jak dlouho to ještě vydrží?

Na první pohled to vypadá, že se na všem shodnou, ale pravda je údajně jiná. Herečka Daniela Šinkorová (46) je prý se svým manželem Ladislavem Polákem (53) spokojená, ale pár věcí v jejich manželství prý není v pořádku.

To si myslí především jejich okolí. Ladislav se vůči Daniele údajně chová až příliš majetnicky, jako kdyby prý byla herečka věc, kterou on vlastní. Takhle se údajně choval už před svatbou a Daniela doufala, že se Polák po svatbě trochu polepší. To se ale nejspíš nestalo.

Také vás může zajímat ...

Kritizuje její vzhled?

Sama Daniela v nedávném rozhovoru prozradila, že když se na sebe podívá do zrcadla, není prý spokojená. Problém však je, že Ladislav svou ženu v její myšlence asi utvrzuje. Je jasné, že na Šinkorové už se mírně projevují příznaky stárnutí, to čeká zkrátka každého. Nicméně Polák to prý chce oddálit, co nejvíce to půjde. Proto prý svou ženu podporuje v botoxech, výplních a v dalších plastických úpravách, na některé ji údajně i sám posílá, aby to prý zkusila.Ze začátku to Daniele nevadilo, ale teď už si prý začíná myslet, že se svému manželovi nelíbí taková, jaká je.

Hádky na denním pořádku

Šinkorová to prý brala tak, že Polák je zkrátka hlava rodiny, tak rozhodování většinou nechávala na něm. Nicméně poslední dobou ji prý ovládá její slovenský temperament, a to, jak jí manžel neustále tlačí do nějakých plastických úprav, se jí prý silně nelíbí.

Spíše očekávala, že jí v nich bude bránit, protože přece jen většina mužů dává přednost přirozené kráse.

Manžel ji ale údajně snad nikdy nepochválil, ba naopak. Přesně kvůli tomu u nich doma teď prý převládají hádky a křik. Daniela prý najednou začala mít pocit, že v manželství nemá vůbec žádné slovo na což ji její kamarádky už několikrát upozorňovaly. Prý jí začíná docházet, že se k manželství celou dobu stavěla jinak, než ve skutečnosti měla.

Začíná jí všechno docházet?

Zdá se, že Šinkorová si začíná celý jejich vztah zpětně promítat. Polák podle ní prý potřebuje ve vztahu cítit nadvládu, jinak zkrátka není spokojený. I jejich svatba proběhla velmi narychlo a za podivných okolností. Ladislav totiž Daniele sdělil, že pokud se neožení do svých padesáti let, už se prý neožení vůbec. A Daniela, jelikož o svatbu velmi stála, ji ihned začala narychlo organizovat.

Polák se jí do toho údajně moc nepletl, skoro to prý vypadalo, jako kdyby mu to bylo lhostejné.

Jediné, co herečka chtěla, bylo, aby byli oba šťastní a spokojení. Nicméně Polák svou povahu očividně doposud nezměnil a ani to nevypadá, že by se k tomu chystal. Jak dlouho ještě Šinkorová vydrží poslouchat manžela na slovo? V současnosti si údajně prochází manželskou krizí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...