Jak dodat vlasům objem?

Není nic horšího, než když vám vlasy zplihnou tak, že vypadáte, jako byste si je už řadu dní nemyla. Co tedy dělat, aby i vaše vlasy vypadaly jako z reklamy na vlasovou kosmetiku?

Na střihu záleží

Také vás může zajímat ...

Každá šikovná kadeřnice vám dokáže vykouzlit takový střih, který přidá na objemu až o 100 procent.

Nejvíce se doporučují kratší sestříhané účesy. Už délka po ramena může zapříčinit, že vlasy zplihnou ihned po vyfoukání přes kulatý kartáč.

Všeho s mírou

Tohle heslo platí především o přípravcích. I kvalitní produkty velmi jemné vlasy zatěžují. Používat byste měla výrobky určené přímo na jemné vlasy, a dopředu se o nich poradit se svou kadeřnicí.

Obsahují méně těžkých látek a vlasy jsou tak o poznání lehčí. I speciální kosmetiku je ale třeba používat pouze v malém množství.

Další rady a tipy

Na větší objem funguje foukání vlasů přes kulatý kartáč nebo kulmofén, kterými vlasy přirozeně nadvzednete od temene hlavy.

I u foukání ale buďte obezřetná. Příliš horký vzduch může slabé vlasy poškodit. Toužíte po sexy vlnách? Místo natáček zkuste vlasy zaplést na noc do několika tenkých copů. Vlasy nebudou trpět vysokou teplotou a budou přirozeně vlnité.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...