Jak Heidi rozdělí milionový majetek? Neví, jak bez něj bude žít!

Plivání špíny na pohřbu a zrušený koncert ji dohnaly k psycholožce! Co si čerstvá vdova musela vytrpět?

Je to už víc než měsíc, co odešel zpěvaččin milovaný manžel hudební producent Ivo Pavlík (†84), a ztrápená Heidi Janků (54) nemá ani čas na to pořádně truchlit! Musí totiž řešit jednu valící se pohromu za druhou! Je v ohrožení i její pěvecká kariéra?

Víc než kdy jindy by teď určitě známá česká zpěvačka Heidi Janků (54) ocenila hlavně na pohřbu v pražských Strašnicích podporu svých vlastních dětí. Ty se ale rozhodla vyměnit za vlastní kariéru. Ve svých pěta- dvaceti letech šla dokonce na přerušení těhotenství, i když děťátko v té době čekala se svým právoplatným mužem Ivem Pavlíkem (†84). Ničeho ale prý nelituje!

I přes snahu působit po smrtelné srdeční slabosti jejího muže Iva nad věcí chce Heidi truchlit v soukromí. Navíc má dostatečnou útěchu u svých nevlastních vyvdaných dětí Adama Pavlíka (42), kterého měl slavný producent s nedávno zesnulou zpěvačkou Věrou Špinarovou (†65), a nevlastní dcery Yvonne (58).

Adam se tak za velmi krátkou dobu pár měsíců stal úplným sirotkem a teď se snaží oplatit vdově Heidi její péči při smrti maminky Věry. Jedna z věcí, která drží opuštěnou Heidi ještě nad vodou je blížící se nový přírůstek do její rodiny!

Také vás může zajímat ...

Čtvrtého pravnoučete se její manžel už sice nedočkal, ale rozhodně malé miminko pomůže celé rodině unést velký smutek snadněji.

exmanzel_pavlik_heidi_janku

Snášela obviňování na pohřbu

Jinak si dobrých zpráv Heidi za poslení dobu zrovna moc neužila a ani ne- užije. Hned na posledním rozloučení ve strašnickém krematoriu ji totiž začala přede všemi obviňovat bývalá manželka jejího synovce Renata Figurová (37), že se o svého muže do poslední chvíle prý nestarala tak, jak by měla, a raději běhala po úřadech a soudech.

A navíc se prý podílí na týrání jejího malého tříletého synka tím, že pomáhá svému synovci. Chodí s ním prý na policii i přes skutečnost, že otec svého malého chlapečka bije a dává mu nevhodné jídlo, po kterém má zažívací problémy. A jak se k celé věci staví v tak nevhodnou dobu sama Heidi? Ta se raději nechce vůbec vyjadřovat, ale pro jistotu je už v kontaktu se svými právníky.

Kdo za svou nevlastní maminkou stojí, je zase Adam. Má pro to totiž pochopení víc než kdokoli jiný potom, co na pohřbu jeho mámy Věry zakázal jejímu bývalému manželovi Víťovi Vávrovi (64) přiblížit se k rakvi.

Kam až tahle tahanice o dítě dojde?

Ani u posledního rozloučení neměla Heidi klid...
Ani u posledního rozloučení neměla Heidi klid…

Kdo všechno bude dědit? A kolik?

Heidi navíc teď po smrti manžela bude muset řešit rodinné dědictví, které tu Ivo po smrti zanechal. A že nejde o žádných pár korun! Vila v Uhříněvsi na okraji Prahy za třináct a půl milionu se mezi Ivovu ženu Heidi a jeho dvě děti musí rozdělit jeho úspory, jiné ceniny a také tantiémy z jeho písniček.

Na ně má nárok jak syn Adam, tak právě dcera Yvonna, kterou měl hudebním producent se svou první manželkou Zdenou. Rozpoutají se v zatím klidné rodině další hádky tentokrát o peníze? Řešením může být producentova případná závěť.

Jestli ale nějaká existuje, ví samozřejmě pouze Heidi!

Ze smutku zrušila dokonce koncert

Heidi se všemožně snaží i přes obrovskou ztrátu dodržet všechny svoje pracovní závazky. Ještě krátce poté, co její manžel umíral v nemocnici, jela zazpívat na vavřineckých slavnostech ve Štěpánově na Olomoucku. Na Rumburských slavnostech několik dnů po pohřbu už se přetvařovat ale nedokázala.

„To vystoupení jsem zrušila i kvůli tomu, že na plakátech bylo napsané: Zábavný program s Heidi Janků, a já byla děsně smutná a rozhodně ne zábavná,“ přiznala zpěvačka. Už po dvou týdnech se ale opět v plné síle vrátila na pódium v Šenově u Ostravy na obecních slavnostech, a pak i přímo v Ostravě v Komenského sadech. Částečně také kvůli tomu, že Ivo by to prý sám určitě určitě chtěl.

Nezbývá než doufat, že Heidi tohle nepříjemné a velmi smutné období velké ztráty brzy překoná a bude zase usměvavá a plná energie přesně tak, jak ji její věrní fanoušci z koncertů znají!

Druhá žena už Iva čekala v nebi.
Druhá žena už Iva čekala v nebi.

Lituje, že svého muže milovala?

Právoplatnými manželi spolu byli dlouhých pětadvacet let, ale Heidi prý milovala svého muže Ivoška, jak mu často říkala, ještě daleko dříve. A ačkoli prý tušila kvůli třicetiletému věkovému rozdílu, že to bude jednou pravděpodobně ona, kdo se bude muset bez své lásky naučit žít, přesto ji náhlý odchod její drahé polovičky zaskočil. „Můj život už nikdy nebude takový, jaký byl s Ivoškem.

Rána, kterou teď v srdci mám, se nezahojí nikdy. Milovala jsem ho celým svým srdcem,“ přiznala se slzami v očích zpěvačka a dodala s nadsázkou, že člověk by nikdy neměl milovat tak moc, protože o to víc potom ztráta toho druhého bolí. Jak dlouho ještě bude smutná Heidi trpět? A najde si ještě vůbec někdy jiného partnera? Pomoc musela vyhledat dokonce u psycholožky.

„Nedávno jsem se bavila s psycholožkou a ta mi řekla, že rok je málo,“ nechala se slyšet Heidi. Nejdříve je prý čas a nálada na novou lásku až za tři roky.

Bude se Heidi řídit těmito radami?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...