Jak hezoun z Ordinace balí sexy krásky?

Působí jako suverén a typ muže, který sbalí každou ženu, na kterou si ukáže. Herec Pavel Řezníček (53), který hraje v Ordinaci v růžové zahradě 2 velkého svůdníka, doktora Martina Brabce, ve skutečnosti ale prý není žádný Casanova. Nemá prý dostatek sebevědomí a je spíš nesmělý, alespoň to o sobě tvrdí. Kde je pravda?

Také vás může zajímat ...

Je vážně tak velký milovník žen?

Sám přiznal, že ačkoli měl před kamerou v Ordinaci ve své posteli takové krásky jako modelku Simonu Krainovou (47), Michaelu Badinkovou (41) nebo Ivanu Jirešovou (42), v běžném životě by si na takové sexbomby rozhodně netroufl , protože to prý s ženami vůbec neumí a má problémy i se sexuálními scénami před kamerou.

„Nic příjemného to není. Za kamerou stojí plno lidí, kteří už nejspíš sex provozovali, a tak stoprocentně vědí, jak to má vypadat. Kdybych hrál třeba na harfu, určitě tam tolik lidí nebude a nebudou radit, že to hraju blbě a že se ta harfa musí držet jinak,“ vyvrací Řezníček pověsti o své mužnosti.

Nejradši by byl, kdyby se mohl takovým scénám vyhnout úplně. A je mu jedno, že mu muži závidí. I když se mu možná líbilo hrát vedle takových krasotinek, údajně se s nimi necítí ve své kůži. Čemuž se dá jen těžko uvěřit.

Uteče mu s jiným?

Dokonce přišel s tím, že je vystresovaný a stydlivý, vždy, když má s cizí ženou i jen promluvit. Tak to podle všeho měl i se svou nynější partnerkou, jejíž identitu přísně střeží. Přestože byl několikrát viděn po boku prsaté blondýny, nic o ní neprozradil.

Zřejmě se bojí, aby jí mediální humbuk kolem něj nevyděsil, a neutekla by mu. Jestli mu ovšem neuteče spíše kvůli jeho povaze. Proslýchá se, že dříve rád často vymetal mejdany v centru Prahy a holdoval alkoholu. V opojení pak rád osahával krásky. A jak je
balil? Jeho přátelé tvrdí, že mu vždy stačilo pár lichotek, a dotyčnou ženu měl tam, kde chtěl.

Od jeho kolegyň po provokativni modelky. Tuto informaci Řezníček z pochopitelných důvodů nepotvrdil. „Jsem stydlivý trémista. Navíc ještě ke všemu nerozhodný.

Vlastně nechápu, jak můžu tuhle profesi dělat a točit pikantní scény,“ prozradil herec, jenž možná potřebuje, aby měl nad sebou pevnou a milující ženskou ruku. Ta by mu pak ukazovala, co přesně má dělat. Těžko říct, jestli se mu to daří, nebo ne a jestli má doma vedle sebe skutečně takovou sekernici, která ho umí takto mistrně řídit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...