Jak hvězda Slunečné přemluvila Bohdalku?

Je velkým obdivovatelem Evy Holubové.

Že je Karel Zima (48) velký vtipálek, jeho okolí moc dobře ví, jelikož často hraje komické postavy.

A když se vypnou kamery, tak hvězdu Slunečné neopouští chuť překvapovat nejbližší různými nečekanými kousky, jež jim vykouzlí úsměv na tváři. Jako třeba nyní, když své mamince domů do rodného Liberce najednou přivedl legendu Jiřinu Bohdalovou (89).

Také vás může zajímat ...

„Říkám dneska mamce u nás v Liberci na sídlišti, že jsem přijel s jednou kámoškou na kafe a že nevím, jestli ji zná,“ pochlubil se Zima historkou na svém Facebooku. A jelikož se maminka samozřejmě ptala, kdo že se to k ní zanedlouho staví doma na šálek kávy, Karel se brzy postaral, aby dostala odpověď.

Dopředu ale neprozradil nic. Rovnou ji přivedl před práh domu. „Zpoza dveří vypadla schovaná Bohdalka. Hele, jako by se znaly od války,“ popsal herec jejich setkání.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...