Jak jsem se odvázala na firemním večírku

Od přírody jsem veselá. Umím se odvázat a život si užívat. Mockrát mi můj temperament zkomplikoval život, teď jsem to ale vážně přehnala.

Jsem svobodná, bezdětná a nemám přítele. Všechny mé vztahy dopadly katastrofálně.Jeden mi zahýbal, druhý byl extrémně žárlivý a třetí ze mě chtěl mít puťku domácí, která na něj bude čekat s teplou večeří. Jenže já si chci užívat života a ne se starat o chlapa, domácnost a děti.

Také vás může zajímat ...

Stačí mi děti mé sestry.Vidím před sebou svou mámu, která byla utahaná a zničená věčnými hádkami s otcem, který byl neskutečně despotický. Nepamatuji se, že by se někdy smála, že by z něčeho měla radost. Ze života nic neměla, předčasně zestárla a ve 45 letech zemřela.Táta se pak do dvou let upil.

Možná i to je důvod, proč se nechci vázat a raději si svůj život užít.

Chci si jen a jen užívat

Pracuji ve velké společnosti, kde máme dobrou partu. Už pár chlapů to na mě zkoušelo, ale nikdy jsem si s žádným nezačala.Co je v domě, není pro mě. Vánoční večírky naší firmy jsou vyhlášené. Vedení se vždycky plácne přes kapsu a pro všechny zaměstnance je to událost roku. Vždy je to na úžasném místě, skvělý program, fantastické jídlo a alkohol teče proudem.Prostě taková radost až do rána.

A nejinak tomu bylo i letos. Zábava byla skvělá, a jak mám ve zvyku, nebránila jsem se flirtování s kolegy. Ale všechno v mezích slušnosti. Však mě všichni znají a vědí, jakou mám povahu.Dobře jsem se bavila i s jedním kolegou, který je u nás krátce.

byl to docela milý kluk.

Stala se z něho stíhačka

Hodně jsme spolu tancovali, a musím se přiznat, že jsme se i párkrát políbili. Ale domů jsem jela sama, i když mě chtěl vyprovodit.Po večírku jsem si až do konce roku vybrala dovolenou, takže jsem se v práci už neobjevila. Vánoce jsem strávila u sestry a její rodiny a pak si užívala volno. Do práce jsem přišla 2.

ledna a hned se na mě vrhla jedna kolegyně, oči navrch hlavy a prý co to slyšela za novinu, že mám známost a nikomu jsem o tom neřekla.Vůbec jsem nevěděla, o čem mluví. Ona se ale smála, ať se nedělám, že už to stejně vědí všichni ve firmě.

Všichni všechno věděli, jen já nevěděla nic.

Dám asi výpověď

Co jsem se dozvěděla, bylo i na mě opravdu silné kafe.Kolega, se kterým jsem flirtovala na večírku, všude rozhlásil, že se mnou má poměr, že jsme spolu po večírku prožili noc plnou vášní. Když jsem to vyvracela, nikdo mi nevěřil, vždyť nás hodně lidí vidělo, jak se líbáme.Pak si mě našel a okamžitě se ke mně hnal, chtěl mě líbat a prý, kam po práci půjdeme.

Řekla jsem mu, že to je všechno omyl, že o něj nestojím, ale on si nedal říct. Prý jsme se domluvili, že po Novém roce někam spolu půjdeme.Když jsem se ho ptala, proč všem vykládá, že jsme spolu spali, tak mi řekl, že si myslel, že mi to nebude vadit, stejně k tomu mezi námi brzo dojde. Pořád za mnou chodí, píše mi e-maily, esemesky, volá mi.Nevím, co mám dělat.

Asi budu muset dát výpověď!

Dagmar (38), Praha .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...