Jak moc je Matuš pod pantoflem?

Původně, když zpěvák Bohuš Matuš (47) zahořel láskou k Lucince Palkaninové (17), bylo dívence patnáct let a hleděla na zpěváka obdivně. Od té doby, a zejména od okamžiku, kdy ji přes zaklínání platonickou láskou přivedl do jiného stavu, se situace značně změnila.

Bohuš je doma (i za přispění budoucí tchyně) takhle malinký a musí dělat, co si mladá, těhotná a stále neplnoletá žena vymyslí. Zakázala mu i kouřit! O jeho duševním stavu svědčí to, že před médii vypráví, jak češe Lucince vlásky, a prokecl i pohlaví miminka. Bude to holka!

Také vás může zajímat ...

Na přání budoucí manželky nakoupil a do mrazáku uložil deset kilo hovězího masa, aby měla rodina za všech okolností co jíst. A přestože si stěžuje na nedostatek financí, směle utrácí za kartářku Barbaru Kočkovou (45), která se mu odvděčila pozoruhodnou věštbou, že se mu narodí buď chlapec, anebo holčička. A to se vyplatí!

Bohémský zpěvák asi potřebuje od budoucí ženy a od tchyně ještě o něco kratší opratě.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...