Jak na akné po čtyřicítce?

Akné a ekzémy netrápí jen mladé lidi v pubertě, ale i ženy o několik desítek let starší. Jak proti těmto problémům bojovat? Jestli jste ještě neslyšela o Jarischovu roztoku, pak je na čase ho vyzkoušet. Pořídíte ho v téměř každé lékárně.

K čemu ho využít?

Nejenže se roztok používá k odstranění akné, proti ekzémům, ale klidně i ke každodennímu odličování. Ráno si s ním pak můžete umýt obličej. Má úžasné zklidňující účinky pro všechny typy pleti. Navíc osvěží, neutralizuje a pokožku zklidňuje. Obvykle za 250 ml roztoku zaplatíte okolo sedmdesáti korun.

Udělejte si obklad

Také vás může zajímat ...

Stačí, když si obklad nahřejete na vám dostačující teplotu a budete ho přikládat alespoň deset až patnáct minut. Obklad si dávejte především na obličej, dekolt, vyrážky a místa postižená akné. Po dvou týdnech uvidíte výsledky. Kůže by se měla vypnout a získat elastický vzhled.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...