Jak na mladistvý vzhled

Také si v létě připadáte mladší a svěžejší? Není se čemu divit. Ale eliminujte věci, které vás v zimě dělají starší, a zachovejte si mladistvý vzhled.

Tmavé barvy

Také vás může zajímat ...

V zimě se často stává naší uniformou nějaký delší svetr, džíny nebo legíny a kozačky. Proč ne, je to pohodlné, teplé a při troše snahy i stylové. Barvami letošní zimy je rozhodně bílá, šedá, červená a žlutá! Když dáme alespoň k obličeji nějakou světlou barvu, hned uvidíme diametrální rozdíl. I kdyby to měl být jen bílý límeček od košile, který vykukuje z tmavého svetru.

Budete vypadat mladší.

Roláky

Mladé holky ať si je nosí, ale pokud máte za sebou čtyřicítku, opatrně s nimi. Samozřejmě že si občas můžete vzít stylový huňatý nebo tenký pod šaty. Určitě je střídejte s jinými druhy výstřihů, které vás omladí.

Falešné opálení

Podivné oranžovohnědé opálení je v zimních měsících směšné, s výjimkou toho, že jste strávila měsíc na Bali. Nepřirozeně hnědá kůže z vás neudělá atraktivní Italku, ale starší dámu, která se zapomněla v čase a prostoru. Hýčkejte bledou zimní pleť a udělejte z ní krásnou přednost.

Výrazný make-up

V zimě z nás toho moc nekouká, a tak máme tendenci vyzdobit alespoň ten obličej. Obecně se v zimě asi více líčíme, nehrozí, že se nám make-up rozteče, a konečně si ho můžeme užít. Ale buďte opatrná. Zaměřte se na dokonale krásnou a zářivou pleť a volte nenápadné tóny, které zimě svědčí.

Žádná barva neudělá ženu tak žádoucí a mladou, jako jemné tóny růžové.

Kila plus i drsné diety

Bohužel je to tak. Pokud v zimě nabíráte váhu, protože se nemůžete udržet u vanilkových rohlíčků, koledujete si o starší vzhled. V určitém věku je dobré mít váhu plus minus stejnou, jinak vás kila udělají starší. Ale pozor, stejné je to i v opačném případě – příliš štíhlá zase budete v obličeji plná vrásek.

Každopádně se starejte i v zimě o zdravé jídlo a nějaký pohyb, ať nemusíte řešit dvojitou bradu, ruce, které vám neforemně visí, i madla lásky..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama