Jak na účinnou rychlou očistnou kúru?

Pro intenzivní jarní očistnou jaterní kúru se doporučuje pojídat denně 1 až 4 čajové lžičky drcených semen ostropestřce v průběhu dne. Ty můžete mít z vlastní sklizně, anebo si je koupit v lélárně. Semena drťte těsně před tím, než je budete konzumovat.

Pojídejte je současně se lžičkou oleje. Silné účinky má i tinktura z pupenů ostropestřce. Tu si můžete běžně koupit v lékárně nebo v obchodu se zdravou výživou. Pokud vás skutečně zlobí játra, můžete si také namíchat vlastní léčivou čajovou směs.

Pro její přípravu budete potřebovat 5 dílů semen ostropestřce, 4 díly listu jaterníku, 3 díly natě zemědýmu, 3 díly natě řepíku, 2 díly kořene vlaštovičníku, 2 díly kořene pampelišky, 2 díly kořene čekanky a 2 díly natě třezalky.

2 lžíce směsi dejte do 0,5 l vroucí vody a přidejte ještě 1 lžičku nadrobno roztlučené ho semene ostropestřce. Zamíchejte a nechte přikryté asi 20 minut vylouhovat. Čaj přeceďte a pijte ho 2-3x denně asi půl hodiny před jídlem.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...