JAK NADCHNOUT ŽENU NA VALENTÝNSKÝ ZPŮSOB

Spokojená žena, to je úžasný stav. A co třeba mile překvapená a nadšená žena, to už opravdu nemá chybu. Blíží se svátek všech zamilovaných a pokud nejste single, tak se vás více či méně dotýká. Je tedy určitě lepší, být připraven, zaujmout, překvapit a nadchnout.

Ideálně nějakou opravdovou romantikou, a kde jinde než u Máchova jezera. Přimo na jeho břehu v lesoparku, leží hotel Port. Zde na 14.2. nakoupí větší zásoby sektu a jahod a připraví tříchodové valentýnské menu.

  • Carpaccio z červené řepy s kozím sýrem, praženými vlašskými jádry a rukolou
  • Telecí steak nebo steak z lososa pečený na domácím bazalkovém pestu, podávaný s jemnou smetanovou kaší, zdobené zeleninovou ratatouille
  • Raw čokoládový řez s jahodami Byla by však škoda zůstat pouze u večeře a neposunout výlet o třídu výš

Co třeba sauna, pára či bazén a vířivka s výhledem přímo na zamrzlé jezero? A při příjezdu se nezapomeňte zeptat na snídani do pokoje a možnost pozdějšího odjezdu. Tak si můžete společné chvilky užít na maximum.

Udělejte skvělý dojem a užijte si pohodovou atmosféru a vlídnou péči hotelu Port.
www.hotelport.cz

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje chvilka pohody

Moje chvilka pohody je týdeník určený čtenářkám „pohodářkám“, které berou život s nadhledem, shovívavostí, humorem i pochopením. Na své si přijdou všechny, které zajímají osudy jiných žen i známých osobností. Na nové číslo se můžete těšit každý čtvrtek.

Komentáře

...