Jak o jejich osudu rozhodla královna?

Královna Alžběta II. (93) se rozhodla vyhovět přání vnuka a prince Harryho (35) a jeho manželky Meghan Markleové (38). Vévoda a vévodkyně ze Sussexu totiž veřejně prohlásili, že se vzdávají své role v královské rodině, aniž by to předem prodiskutovali s britskou vladařkou.

Kvůli tomu se konalo speciální zasedání v Sandringhamu a tajné setkání s královnou. Harry se svou ženou a synem Archiem (8 měsíců) se hodlají přesunout do severní Ameriky a prý chtějí rozjet i vlastní byznys.

Také vás může zajímat ...

Peníze od otce, prince Charlese (71), se jim přitom posypou dál – byť by podle zdrojů z královského paláce již neměl mít k dispozici „neomezené zdroje“, na které byl dosud zvyklý. Rovněž je čeká další ústupek.

Charles měl totiž podle všeho odmítnout požadavky páru na policejní bodyguardy financované daňovými poplatníky. Ti prý stojí skoro 15 milionů korun.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...