Jak poznat emocionálně nedostupného chlapa?

Potkáte muže, ze kterého jste unesená. Uhrane vás, rozumíte si, hoří mezi vámi vášeň. Za pár měsíců ale přijde místo happy endu nečekaný konec. Co se vlastně stalo?

1 Je velmi okouzlující.

Také vás může zajímat ...

Od začátku je z vás úplně nadšený, až vás to překvapuje. Je to proto, že emocionálně nedostupný muž umí jen vztahy založené na rychlé intimitě, která se ale pak vyčerpá a dotyčný jde zas o dům dál.

2 Je sobecký a je rád, když se ve vztahu děje všechno podle něho.

Je nesvůj, když chcete, aby bylo něco podle vás. Je zvyklý, že se vše točí okolo toho, jak těžký měl den v práci či jakou má náladu. Málokdy se zeptá vás, jak se vlastně máte.

3 Emocionálně nedostupný muž není schopen hlubšího vztahu.

Když ho poznáte blíž, dojde vám, že vás k sobě nepustí. Vážným rozhovorům se vyhýbá, nic nechce řešit, nebo zarytě mlčí. Jenže vy jste na něj koukala přes růžové brýle a přehlížela varovná znamení.

4 Říká, že je příliš komplikovaný na to, aby měl dlouhodobý vztah.

Věřte mu, tohle není póza, ale záblesk upřímnosti. Nemyslete si, že ho předěláte, zachráníte a on vás odmění tím, že se vám otevře a naváže s vámi hluboký vztah.

Emocionálně nedostupný muž má vnitřní problémy, proč mu vztahy nejdou. A musí na nich pracovat, sám či s pomocí psychologa.

5 Všímejte si, jak se chová k ostatním.

Vysmívá se lidem, kteří žijí jiným způsobem života, nebo je nepovažuje za sobě rovné? Bývá arogantní k obsluze? Pomlouvá své kolegy? Představte si, že jednou pohrdání, zlost a strach, které v sobě skrývá, namíří proti vám.

6 Stěžuje si na své bývalé partnerky.

Říká, že byly hysterky a neměly pochopení pro něj a jeho způsob života. Je v pořádku bavit se, proč to nevyšlo v předchozích vztazích. Jakmile ale začne očerňovat svoje expartnerky, vezměte nohy na ramena. Chyba nebyla v nich, ale v něm.

7 Ozve se, jen když chce.

Nejdřív vám píše celé dny, ale pak najednou otočí a chová se, jako když skoro neexistujete? Emocionálně nedostupný muž nechápe, jak se má ve vztahu chovat, neumí se vám odevzdat a vytrvat.

Neztrácejte čas tím, že ho budete předělávat. Nejde to..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...