Jak poznáte dobrou kamarádku?

V přátelství je normální, že se navzájem snažíme o rovnováhu. Těžko si asi představíte kamarádství, kde by jeden jen dával a druhý jen bral. Možná pro vás budou naše zásady inspirací, jak některé věci dělat ještě lépe!

Raduje se z vašich úspěchů

Také vás může zajímat ...

Nejlepší kamarádce byste měla být schopna říci cokoliv.

Pokud se vám něco povede, neměla by to přejít, ale měla by se radovat z vašeho úspěchu s vámi. To pro vás může být i jasný filtr na vaše přátele. Vítězky různých televizních soutěží by mohly vyprávět, jak spousta kamarádek jejich úspěch neunesla, a tak musela jejich život opustit.

V takové chvíli totiž zjistíte, kdo je opravdová kamarádka.

Vždycky se vás zastane

V každém vztahu by se mělo dodržovat několik pravidel. Pomlouvat někoho za zády se nemá. Blízcí lidé totiž na podvědomé úrovni vycítí, jak o nich smýšlíte a mluvíte v jejich nepřítomnosti. Kvalitní kamarádka má jednu vzácnou ctnost: Je vám plně oddaná a je k vám loajální! Takže vám bude věrná a bude vás bránit za všech okolností.

A když je potřeba, nebojí se vystoupit na vaši obranu.

Svěří vám nejnitěrnější tajemství

Důvěra je základním kamenem každého vztahu. Pokud toužíte po větší hloubce sdílení, můžete využít principu vzájemné výměny.

Když se jako první svěříte a otevřete vy sama, druhý člověk má po jisté době tendenc i vás kopírovat a odhalí vám své nitro také. Pochopitelně je třeba mít respekt k hranicím vaší kamarádky. Někteří lidé se totiž jen neradi s čímkoliv svěřují. Není žádný důvod je kvůli tomu odsuzovat.

Můžete se u ní kdykoli vyplakat

Nikdo by nechtěl mít za kamarádku někoho, kdo si celý život neustále jenom na něco stěžuje.

Takový člověk není nikdy spokojený, nestojí vlastně o žádnou změnu a svými výčitkami a stížnostmi jen druhé vyčerpává a unavuje. Na druhou stranu by mělo být zcela samozřejmé, že vám kamarádka poskytne útěchu ve chvíli, kdy ji opravdu potřebujete.

Totéž ucho k naslouchání a rameno k vyplakání byste měla umět nabídnout i vy.

Pomůže vám, když potřebujete

Kamarádka, která dokáže vycítit, aniž byste jí to musela říkat, co v určitou chvíli potřebujete, je opravdovým darem! Tuto schopnost mají ženy mnohem více, než muži.

Snadnější je to vždy, když druhého dobře známe. Pokud je na vás kamarádka dobře naladěná, velmi přirozeně vás vnímá, zajímá se o vás a vaše pocity a má velkou empatii vycítit, že vám není dobře a něco vás trápí.

Takové vnímání od mužů nečekejte!.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...