Jak překonat rozchod

Rozchod je vždy nepříjemná záležitost. Jak se s ním vyrovnat a nezbláznit se? Nejprve určitě dejte průchod svým emocím. Klidně plačte, křičte, nadávejte nebo se z toho vypovídejte. A pak se zaměřte na sebe.

Udělejte si pěkný den. Zajděte si na masáž , zaplavat nebo do kina. Nebo jen tak lenošte u televize. Tento den, který jste věnovala jen sama sobě, se vám určitě zalíbí. A proč také ne.

Také vás může zajímat ...

Dělejte vše, co chcete

Teď po rozchodu máte na sebe mnohem více času. Využijte to a začněte si plnit sny. Chtěla jste se naučit nějaký cizí jazyk? Začít více sportovat, číst, malovat, vydat se na poznávací prodloužený víkend, nebo si koupit nějaký skvělý kousek v letním výprodeji. Možná, že při těchto aktivitách narazíte na nějaký zajímavý protějšek. Jeden totiž nikdy neví.

Ven mezi lidi

I když se vám zrovna nechce studovat jazyky nebo cvičit ve fitku, nezavírejte se sama doma. Vraťte se mezi své přátele, které jste možná poslední léta zanedbávala. Tam najdete možnosti ke komunikaci, dodá vám to sílu dívat se na život s úsměvem.

Ale pozor na nové vztahy! Nesnažte se vytloukat klín klínem. Nefunguje to. Proto vrhnout se bezhlavě do nového vztahu není moc dobrý nápad. Rozchod je velice stresová a náročná životní situace, která vyžaduje svůj čas.

Zotavení potřebujete na urovnání si v hlavě spousty věcí a stanovení si určitých očekávání od nového vztahu, od sebe i od budoucího partnera.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje chvilka pohody

Moje chvilka pohody je týdeník určený čtenářkám „pohodářkám“, které berou život s nadhledem, shovívavostí, humorem i pochopením. Na své si přijdou všechny, které zajímají osudy jiných žen i známých osobností. Na nové číslo se můžete těšit každý čtvrtek.

Komentáře

...