Jak přerušit emocionální kontakt

Cítíte se po setkání s některými lidmi vyčerpaná, jako když vás přejede parní válec? Poradíme vám skvělou taktiku, jak se nenechat rozhodit a zachovat si svůj klid!

Nenechte se zničit
Často se stává, že po rozmluvě s někým uvíznete s dotyčným na stejném emocionálním kanále. Pohltí vás neodbytné myšlenky, kdy si neustále vybavujete, čím vás ten člověk rozčílil, a tím mu posíláte svou vlastní energii.

Také vás může zajímat ...

Říká se tomu nakažlivý energovirus. Tím se ale vydáváte ze svých zdrojů a ocitáte se na pokraji úplného vyčerpání. Když se vám stane, že se v myšlenkách znovu vracíte k určité osobě a nedokážete se naladit na něco jiného, a máte nepříjemné pocity, naučte se úžasnou techniku

Stanovte si hranici: Já jsem a ty jsi!
Vyvolejte si v mysli obraz dotyčného, který vám bere sílu. Položte si levou dlaň na střed hrudi, kde sídlí vaše emocionální centrum a nadechněte se. Nataženou pravou dlaň namiřte proti dotyčnému.

Při tom vyslovte větu: „Já jsem a ty jsi! Všechna má energie zůstává plně se mnou a tvoje se vrací k tobě! Přitom vydechněte směrem k pravé dlani. Tím vydechujete vaše negativní energetické naladění na dotyčného a tak se od něj odpojujete a přerušujete emocionální kontakt.

Jak získat zpět ztracený klid?
Praktikujte toto cvičení po všech situacích, kdy se necítíte dobře. Nakonec spojte dlaně na středu hrudi a představte si, jak se vaše energie soustředí do ochranného zlatého vejce, které vás obklopuje a dělá pocit bezpečí.

Toto cvičení ale není vhodné u osob, s kterými máte intimní vztah! Tímto způsobem se můžete konečně odpojit od expartnera, který vás štve, od přátel a klidně i od celé firmy, dokonce i od shlédnutého filmu. Podstatou je vrátit se sama k sobě a naladit se na svůj vlastní kanál.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...