Jak rychle načerpáte svou sílu?

Dobijete energii v klidu, nebo při něčem akčním?

Máte svůj zaručený způsob, jak nejúčinněji naberete zpátky svoji vnitřní ztracenou energii? Hvězdy vám podle vašeho znamení zvěrokruhu poradí, kde si nejlépe odpočinete a co je pro vás to nejlepší.

Beran

Také vás může zajímat ...

Nesmíte být nikdy v naprosté nečinnosti nebo nudě, protože to vás ničí. Volný čas byste měla vyplnit sportem. Nejlepší způsob, jak se rychle nabít energií, je brzy ráno vstát a zaběhat si. Berani se budou cítit dobře i se psem na cvičišti. Rychle se zbavíte negativní energie a budou pak příjemnými společníky.

Býk

Máte ráda sporty, kde se nesoutěží, jde vám o radost ze hry. Nemáte ráda příliš pohybu, nechcete překonávat rekordy, ale chcete si cvičit jen tak pro radost. Potřebujete nečinně odpočívat a vychutnávat si nicnedělání. Skvěle na vás působí sauna, či pláž. K pocitu štěstí potřebujete být hýčkána.

Blíženci

Milujete pohyb, přílišnou fyzickou námahu však ráda nemáte. Dobře se dobíjejí jízdou na kole nebo rychlou jízdou v autě. Ráda se díváte ve vlaku z okna a milujete vítr ve vlasech. Energii vám spolehlivě dodají masáže. Bude na vás působit skvěle jakákoliv jiná činnost, než jakou děláte pravidelně.

Rak

Čerpáte energii z vody. Duši Raků lahodí všechny činnosti, které jsou spojeny s možností pracovat v klidném prostředí. Dokážete si užívat pohody, potřebujete jí ale prostřídat nějakou příjemnou činností, jako je třeba péče o květiny. Také by vám více než slané moře vyhovoval malý soukromý rybníček.

Lev

Pro vás by bylo ideální trávit dny na pláži. Potřebujete se vystavovat slunečním paprskům, velmi by vám dělalo dobře, kdyby vás přitom ještě někdo něžně krmil a ovíval palmovým listem. Vaši duši vždy pozitivně naladí pohled na oheň, proto by měli mít doma zásobu svíček či různých lampiček.

Panna

Měla byste chodit hodně do přírody, a spojit to s návštěvou nějakého historicky zajímavého místa, aby si přišel na své také váš zvídavý duch. Měla by se naučit meditovat a vyvarovat se poučování a kritizování. To vše přináší napjaté vztahy a z nich pak pramení zbytečně špatné psychické rozpoložení.

Váhy

Vyhledáváte činnosti, které podtrhují vaši eleganci. I při sportu dbáte na to, abyste nebyla zborcená potem a aby vám to slušelo. Ideálním zdrojem energie pro vás je jakákoliv společenská činnost. Nabíjíte se láskou a přátelstvím. Máte vytříbený vkus a neobyčejný cit na barevné kombinace.

Štír

Nabijete se spolehlivě procházkami kolem tekoucí vody. Vyhovuje vám kopcovitá krajina, s pohledem na zříceninu hradu. Velmi by vám prospělo chytání ryb, nebo motýlů. Pokud odpočíváte na louce, pak vám udělá radost svázat nevšední kytičku. Měla byste se držet přátel s pozitivním myšlením.

Střelec

Měla byste se pohybovat tam, kde můžete sportovat a zároveň být se zvířaty. Energii naberete na rančích, farmách a statcích. Energii naberete i v kontaktu s malými dětmi, s kterými to umíte. Ke své pohodě potřebujete procházky, spojené s posezením s přáteli. Potřebují smích a veselou náladu.

Kozoroh

Potřebujete být v neustálé akci. Bude vám prospívat pobyt na horách, či členité krajině, kde je hodně cestiček, srázů, které můžete zdatně překonávat. Ideální pro vás bude pohybovat se zde na kole. Měla byste se vyvarovat nečinnosti a povalování na slunci. Vaší duši lahodí akce a intelektuální debaty.

Vodnář

Nejlépe načerpáte energii nějakou novou a nevšední činností. Potřebují být neustálé ve spojení s něčím novým, nevšedním, co můžete zkoumat. Třeba jóga, břišní tance nebo aikido, za rok to bude zase něco nového. Vyhovují vám otevřené krajiny, kde proudí čerstvý vzduch a kde se stále něco děje.

Ryby

Pro vás je nejlepší trávit co nejvíce času u vody. Procházky podél vody a pohled na ni vás nabíjí. Vaši duši dokáže krásně naladit hudba. Pokud ji můžete spojit s tancem nebo se zpěvem, budete šťastná. Měla byste se vyhnout jakékoliv fyzické námaze a naplno si užívat sluníčka a vody.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...