Jak se dokonale nalíčit bez štětců?

Vyjela jste si na víkend a zapomněla si doma své oblíbené štětečky na líčení? Nejde o žádnou katastrofu, kterou byste nezvládla vyřešit na místě. Plně si totiž vystačíte i s vlastními prsty. Jak na to, aby nikdo nic nepoznal?

Nejprve si připravte k ruce všechna líčidla přesně tak, jak jste na ně zvyklá. S jedinou menší výjimkou. Nebudete vůbec potřebovat pudr ani klasickou růž, protože u nich se bez použití štětců jen těžko obejdete. Ale nevěšte hlavu. I za ně se najde náhrada.

Řasenku jen těžko něčím nahradíte. Proto na ni myslete.
Řasenku jen těžko něčím nahradíte. Proto na ni myslete.

Make-up je základ

Naneste si na hřbet ruky trochu podkladové báze nebo krému a vlastními prsty jí lehce rozetřete po obličeji. Postupujte od nosu směrem k uším a vlasům. Stejně tak naneste matující make-up. Buďte opravdu důkladná v okolí vlasů a nezapomínejte ani na váš krk a pusu. Drobné nedostatky dolaďte korektorem.

Také vás může zajímat ...

Použijte také barvy

Poté přichází čas na barvičky. Růž hravě nahradíte rtěnkou. Jak? Pokud máte nějakou méně perleťovou natřete ji několika tahy v okolí tváří a jemně do ztracena rozetřete prsty. Obočí dobarvěte tužkou příslušné barvy a nakonec naneste klasicky řasenku.

Uvidíte sama, že konečný výsledek bude i bez štětců k nerozeznání od vašeho běžného každodenního líčení.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...