Jak se hodí k sobě znamení horoskopu?

Toužíte po harmonickém a vášnivém milostném vztahu? Sluneční znamení vám poradí!

Chcete vědět, s kým si budete v lásce rozumět? Odhalíme vám zvláštnosti, přednosti a slabá místa všech znamení zvěrokruhu. Pochopíte, proč si s někým rozumíte okamžitě, jako by se složily puzzle do celku, a s někým ne, i kdybyste udělala cokoli.

Také vás může zajímat ...

BERAN
(21. 3. – 19. 4.)

Zamiluje se buď hned, nebo nikdy. Láska je pro něj mocnou energií, a když ji ucítí, nevidí a neslyší. Jako magnet ho přitahují Štíři, to však často znamená vztahy výbušné. Harmonicky mu jdou vztahy s představiteli jeho živlu ohně, tedy s Berany, Lvy a Střelci. Dobře si rozumí s Blíženci a Vodnáři.

BÝK
(20. 4. – 20. 5.)

Nejprve vytváří zázemí a až pak se vrhá do závazků. Všechno dělá od základu a o svou lásku se bude starat naprosto a úplně. Je znamením zemním, proto si nejvíc rozumí s Býkem, Kozorohem a Pannou. Dobře se snáší s Rybami a Raky. Velmi silně je přitahován ke Štírovi, i když má spoustu protikladů.

BLÍŽENCI
(21. 5. – 21. 6.)

Mají veselou povahu a lákají je nové výzvy a svoboda. Jsou schopni hluboké lásky, ale bohužel i zrady. Silně je přitahuje Střelec, který je opačné znamení. Harmonicky vycházejí s těmi, kdo se jim podobají, což jsou Blíženci, Vodnáři a Váhy. Hlavu jim popletou i romantické vztahy se Lvy a Berany.

RAK
(22. 6. – 22. 7.)

Při hledání partnera vyžaduje spojení těla, rozumu a duše. Svou lásku chce všemožně hýčkat a totéž i žadá. Cení si rodiny a zachovává věrnost. Silně je přitahován k opačnému znamení Kozorohovi. Nejlépe si rozumí s vodními znameními, s Rakem, Štírem a Rybami. Dobře by to šlo i s Pannou a Býkem.

LEV
(23. 7. – 22. 8.)

Je schopen vášnivě milovat a rozmazlovat objekt své lásky. Je velmi náročný a jeho partner musí mít spoustu předností. A to jak vnějších, tak vnitřních. Silně je přitahován zcela protikladným a dobrodružným Vodnářem. Dobře to vychází s Blíženci a Váhami. Nejlépe si ale porozumí se Lvy, Berany a Střelci.

PANNA
(23. 8. – 22. 9.)

Hledá partnera, který je důvěryhodný a spolehlivý. Silně přilne ke svému partnerovi a zachovává mu věrnost. Zároveň ustavičně žárlí. Silně ji přitahuje opačné znamení Ryby. Dobrý by byl vztah s Rakem. Nejlépe se snese s představiteli svého vlastního znamení – s Pannami, Berany a Kozorohy.

VÁHY
(23. 9. – 23. 10.)

Jsou diplomaté a snaží se za každou cenu vyhnout konfliktu. Dělají kompromisy z rozumu, ale zapomínají, že láska je především stavem duše. Proto se setkávají se zklamáním. Jsou přitahovány zcela protikladnými Berany. Výborně by měly vycházet s Vodnáři, Blíženci a Váhami. Dobré by to bylo i se Střelci a Lvy.

ŠTÍR
(24. 10. – 21. 11.)

Je vášnivý, energický a v jeho vztazích se emoce lijí proudem. Když miluje, tak ten, koho si vyvolil, má štěstí. Jestliže nenávidí, pak umí být zákeřný! Skvěle mu to vychází se zástupci vodního živlu – Raky, Rybami a Štíry. Býci ho přitahují tím, jak jsou opační. Dobře by se rozvíjel i vztah s Kozorohem.

STŘELEC
(22. 11. – 21. 12.)

Cení si své svobody a je nezávislý. Do vztahu často vstupuje pod vlivem emocí, a často pak lituje, ale nedá to najevo a trápí se. Protikladné znamení Blíženců má na Střelce silný vliv. Nejlepším partnerem jsou pro Střelce zástupci ohnivých znamení – Lvi a Berani. S Váhami a Vodnáři by to také nebylo špatné.

KOZOROH
(22. 12. – 19. 1.)

Hledá u partnera spolehlivost, nadprůměrnost, styl a intelekt. To proto, že tyto kvality má sám také. Kozoroh cítí přitažlivost k Rakovi. Se Štírem či Rybami je dobrý vztah také velmi pravděpodobný. Harmonický vztah by byl ideální se zástupcem vlastního znamení – Kozorohem a i s Pannou a Býkem.

VODNÁŘ
(20. 1. – 19. 2.)

Liší se od všech znamení, a tak si vždycky vybírá stejně mimořádného partnera. S ním se musí cítit intelektuálně, fyzicky i duchovně. Živočišně ho přitahuje znamení Lva. Jako partneři k němu pasují vzdušná znamení: Váhy, Vodnáři a Blíženci. Dobře by mu to vycházelo také s Berany a Střelci.

RYBY
(20. 2. – 20. 3.)

Jsou velmi citlivé a vnímavé a mají velikou potřebu lásky. Nesmíte je však zbavit osobního prostoru. Občas se v něm potřebují skrýt o samotě. S Pannou půjde o zvláštní přitažlivost protikladných znamení. Harmonický vztah budou mít se zástupci Raků, Ryb a Štírů. Dobře se rovněž snesou s Kozorohem a Býkem.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...