Jak se jí povedlo ochočit Langoše?

Co asi obnáší mít za manžela Jiřího Langmajera (54)? Ta otázka napadne nejednu ženu, když si představí sebe na místě Adély Gondíkové. Ta své know-how neprozrazuje. Ale my tušíme…

Příliš informací ze soukromí dvojice se na veřejnost nedostane, na to jsou oba příliš zkušení. Skutečný stav věcí tudíž můžeme odhadovat jen z náznaků, které mohou být onou špičkou ledovce. „Občas to vybuchne.“ Tuhle krátkou větu nedávno pronesla v rozhovoru na téma svého manželství Adéla Gondíková v rámci rozhovoru rok od svatby.

Také vás může zajímat ...

Dotazovaná herečka následně vysvětlovala, že jejich soužití je víceméně normální. Můžeme si pod těmito slovy myslet ledacos, můžeme se nechat přesvědčit vyprávěním o Langmajerově (54) humoru, kterým svou manželku obšťastňuje v těch vzácných chvílích, jež tráví společně, ale pořád si nelze nevzpomenout na hercův na vztahy tak bohatý a dramatický minulý život.

Vynáší ho do nebes

Pokud se teď případné napětí uvolňuje jen preventivním přetlakovým výbuchem, či, ještě lépe, výbuchem smíchu, můžeme Adéle tu idylu jen závidět. Langmajer je problémový chlap, což sám přiznal, a v důsledku sebepoznání dokonce navštěvoval psychiatra a bral antidepresiva.

Účinek těchto medikamentů bývá dlouhodobý, takže je docela dobře možné, že hercova osobnost dostala víceméně trvalé mantinely. „Langoš“ nikdy moc dlouho věrný být nevydržel, ale teď zřejmě dlouho seká dobrotu!

Kdybychom chtěli být kousaví, poznamenáme, že mezi vedlejší účinky antidepresiv patří snížení libida, což znamená, že lidé ztrácejí chuť na sex, potažmo tedy i na nevěru.

Zůstaneme ale raději u obdivu k ženě, která svého muže nepřestává vynášet do nebes a hýčká jeho ego. Je to rafinovaná taktika. Ženu nic nestojí, zato muži připomíná, že od jiné by se podobného vychvalování dočkat nemusel.

Kolik vydrží?

Adéla je chytrá. Každý manželský poradce by z ní měl radost. Nabízí se ovšem ještě jeden způsob strategie, kterou mohla zvolit: toleranci. Kolik tun by jí v případě Jiřího bylo potřeba, ponecháme k úvaze, nicméně herečka se mohla poučit už na začátku vztahu, kdy s ním sama byla manželovi Ondřeji Brouskovi (39) nevěrná a Langmajer s ní byl nevěrný manželce Kamile (51).

Ta sice dlouho mhouřila oči v případě jeho avantýr s modelkou Petrou Faltýnovou (42) či herečkou Ivanou Jirešovou (43), nakonec ale nevydržela a manžela kvůli nevěře s Gondíkovou poslala pryč. Trvalá tolerance ovšem může stát hodně sil a sebezapírání. Těžko uvěřit, že by jí byla energická a emotivní Adéla dlouhodobě schopna.

Nezbývá než si na rozuzlení ještě počkat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...